Www-Alboz.Chforum.Net
Ju Ende Nuk Njiheni Nga Ky Forum Ju Lutem Regjistroheni
Contact Info Alboz-hotmail.com
Www-Alboz.Chforum.Net
Ju Ende Nuk Njiheni Nga Ky Forum Ju Lutem Regjistroheni
Contact Info Alboz-hotmail.com
Www-Alboz.Chforum.Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Www-Alboz.Chforum.Net

Mire Se Vini Www-Alboz.Chforum.Net
 
ForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
Www-Alboz.chforum.net
Regjistrohuni Në Forumin Tonë Www.Alboz.chforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Teksti Kombinim I Ron Unikkatil
Teksti Hit Vere Hit Dimri   Dmc    (Feat. Kobra) I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 8:26 pm nga Jack2ILL

» Teksti Bloody Bloody Alboz Unikkatil
Teksti Hit Vere Hit Dimri   Dmc    (Feat. Kobra) I_icon_minitimeSat Nov 27, 2010 11:05 am nga monclerfans

» Teksti Babloki U Kthy" nga Dmc
Teksti Hit Vere Hit Dimri   Dmc    (Feat. Kobra) I_icon_minitimeSat Nov 27, 2010 11:03 am nga monclerfans

» Download PhotoFiltre
Teksti Hit Vere Hit Dimri   Dmc    (Feat. Kobra) I_icon_minitimeSat Nov 27, 2010 11:02 am nga monclerfans

» Teksti Nafakli Dmc
Teksti Hit Vere Hit Dimri   Dmc    (Feat. Kobra) I_icon_minitimeThu Nov 11, 2010 10:37 am nga Admin

» eyyy
Teksti Hit Vere Hit Dimri   Dmc    (Feat. Kobra) I_icon_minitimeWed Nov 03, 2010 10:23 am nga Tiffany008

» Banner Maker Pro 7.0.3
Teksti Hit Vere Hit Dimri   Dmc    (Feat. Kobra) I_icon_minitimeWed Nov 03, 2010 10:21 am nga Tiffany008

» Biografia E Rebel A.k.A Unikkatilit
Teksti Hit Vere Hit Dimri   Dmc    (Feat. Kobra) I_icon_minitimeTue Oct 19, 2010 1:30 pm nga Admin

» Teksti Mentaliteti Jem UniKKatil (Feat. DMK & Rameka)
Teksti Hit Vere Hit Dimri   Dmc    (Feat. Kobra) I_icon_minitimeTue Oct 19, 2010 1:26 pm nga Admin

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum


 

 Teksti Hit Vere Hit Dimri Dmc (Feat. Kobra)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Numri i postimeve : 886
Reputation : 6
Join date : 19/05/2009
Age : 35
Location : Tetove

Teksti Hit Vere Hit Dimri   Dmc    (Feat. Kobra) Empty
MesazhTitulli: Teksti Hit Vere Hit Dimri Dmc (Feat. Kobra)   Teksti Hit Vere Hit Dimri   Dmc    (Feat. Kobra) I_icon_minitimeMon Oct 18, 2010 8:44 am

Teksti Hit Vere Hit Dimri Dmc (Feat. Kobra)

(2xref)ti e bon e une e baj tan e dine kush ju pelqen hit vere e hit dimri DMC a tbjen?e dhezi e djegi e kalli cdo qytet muzika jote
oj kotesire kot tash veq kerset

me roje e me pije e me dhipa ma t'mira me bari e me shoki qe si kan nga dy ftyra adin ku na gjoni aty ku asht me e mira ku jan senet e shtrenjta e e jo te lira e jena na ma t'mirt e gjinja let xhelozojn per ngatrresa e sherre kjo asht loja jon shikimin me i idhnim qe mun ta boje naj fmij une ia fali atij se ay per mu sta ni e nese qellon ni tip qe i thot vetes duroj vjen tem lypin mu se une e sqaroj jeten e kuptoj si me kan 100 vjecar jetesa e shume njerzve esht bo urdher e zjarr hahahahahahhahaahhaha
YEAHHHH

DMC BABLOKI

meno se mos me t'hangar raki per kerkan se jetojm te bota qe sduhet me lan gja pa ba e tjetri po menon e thote cka po bon?pergjigja osht e thjeshte ti tash vetes mos ia ban e une e kam per ty e ti se ki per mu pse se ni ti kangen teme une nuk boj ku ku pse shaj te konga rini o oponga sa sasht puna juj o orangotanga...

ni faj per ato qe nuk din ku e kan venin ma honkshin karin t'tan kush ma shaft emnin tpelqej a s'te pelqej kjo eshte deshir muzikore e plus varet te ndjenjat qysh je ne brendsi shpirtrore nder pista do gafista
qe bejne muzik demek si temen
vjedhja asht e lehte po shprehja
asht pri n'zemer dallim i madh asht si hoxha prej priftit kto jan thanjet se svdesin kurr thaniet
e ARDITIT(DMC)HEHEHEHEHEHE
oj shqipe popullata shtohet e muzika jem nuk rrzohet hahahah

(2xref)ti e bon e une e boj tan e din kush ju pelqen hit vere hit dimri DMC a tbjen?e nezi e djegi e kalli cdo qytet muzika jote esht kotesire kjo tash vec kerset
Teksti Hit Vere Hit Dimri   Dmc    (Feat. Kobra) 528
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://www-albozz.albanianforum.net
 
Teksti Hit Vere Hit Dimri Dmc (Feat. Kobra)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Teksti Ideatorat Dmc (Feat. Kobra)
» Teksti Sinjali I Tba's Dmc (Feat. Kobra)
» Teksti 4 Stinet" nga Dmc Feat Kobra
» Teksti Patriotizem Dmc (Feat. Kobra)
» Teksti Katilat Dmc (Feat. Kobra)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Www-Alboz.Chforum.Net :: Tekste Këgesh Nga Dmc A.K.A Babloki-
Kërce tek: