Www-Alboz.Chforum.Net
Ju Ende Nuk Njiheni Nga Ky Forum Ju Lutem Regjistroheni
Contact Info Alboz-hotmail.com

Www-Alboz.Chforum.Net

Mire Se Vini Www-Alboz.Chforum.Net
 
ForumRegjistrohuidentifikimi
Www-Alboz.chforum.net
Regjistrohuni Në Forumin Tonë Www.Alboz.chforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Teksti Kombinim I Ron Unikkatil
Teksti Sinjali I Tba's  Dmc  (Feat. Kobra) I_icon_minitimeThu Jan 06, 2011 8:26 pm nga Jack2ILL

» Teksti Bloody Bloody Alboz Unikkatil
Teksti Sinjali I Tba's  Dmc  (Feat. Kobra) I_icon_minitimeSat Nov 27, 2010 11:05 am nga monclerfans

» Teksti Babloki U Kthy" nga Dmc
Teksti Sinjali I Tba's  Dmc  (Feat. Kobra) I_icon_minitimeSat Nov 27, 2010 11:03 am nga monclerfans

» Download PhotoFiltre
Teksti Sinjali I Tba's  Dmc  (Feat. Kobra) I_icon_minitimeSat Nov 27, 2010 11:02 am nga monclerfans

» Teksti Nafakli Dmc
Teksti Sinjali I Tba's  Dmc  (Feat. Kobra) I_icon_minitimeThu Nov 11, 2010 10:37 am nga Admin

» eyyy
Teksti Sinjali I Tba's  Dmc  (Feat. Kobra) I_icon_minitimeWed Nov 03, 2010 10:23 am nga Tiffany008

» Banner Maker Pro 7.0.3
Teksti Sinjali I Tba's  Dmc  (Feat. Kobra) I_icon_minitimeWed Nov 03, 2010 10:21 am nga Tiffany008

» Biografia E Rebel A.k.A Unikkatilit
Teksti Sinjali I Tba's  Dmc  (Feat. Kobra) I_icon_minitimeTue Oct 19, 2010 1:30 pm nga Admin

» Teksti Mentaliteti Jem UniKKatil (Feat. DMK & Rameka)
Teksti Sinjali I Tba's  Dmc  (Feat. Kobra) I_icon_minitimeTue Oct 19, 2010 1:26 pm nga Admin

Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Forum
Affiliates
free forum


Share
 

 Teksti Sinjali I Tba's Dmc (Feat. Kobra)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 886
Reputation : 6
Join date : 19/05/2009
Age : 30
Location : Tetove

Teksti Sinjali I Tba's  Dmc  (Feat. Kobra) Empty
MesazhTitulli: Teksti Sinjali I Tba's Dmc (Feat. Kobra)   Teksti Sinjali I Tba's  Dmc  (Feat. Kobra) I_icon_minitimeMon Oct 18, 2010 9:17 am

Teksti Sinjali I Tba's Dmc (Feat. Kobra)

DMC
e kur ta nijsh senin qe e dridh venin,osht punimi jem qe ta shtyp ta shkel emrin/
ti mos mu tut se un si boj kujt presion,fajin e kan pidhat /
thon DMC-ja kopjon/
e kush permen shoqni neper kong e neper cepa na i ham per s gjalli se jem shqipet e verteta/
jom djal tropoje sillna pa turproje un bashk me shok t mi qim tuli far goje/
edhe ata pidhat qe hijn me nda dialekte ku jom uni s po ndryshoj me ide perfekte,sigurisht duhet me pranu se jom ma i mir se ju
ju folni e thoni ca t doni po s ka ma t mir se un kom urdhen prej zotit fjal s thot njeri perball se c ka thon se mohoj po di me i bo ball punve t mira punve t kqija sidomos ku ka gjakderdhje
hajd mbledhe ushtrin ta nis me bo mbledhje


REF.2 her DMC KOBRA
o nonqima kan qef posht me na pa smund me bo gjo tjeter vec ne kong ju me sha
shajm edhe na por na i bojm edhe me vepra
nji her kom ardh n ket bot
kari dhe s po dhimet jeta


KOBRA AKA HELMUSI
sinjali i Kobres ma t mir se t ushtris hajd o Kober shklyje
dhe qija robt e shpis
bablokun e bom himn dhe
venin po e dridhim dostat e vertet hala jon me katilin
ndac t preken dac mos t preken
per pidha un s kom rrespekt
rrespekt kom per shqipet qe po rri me ta vet tradhtari i pabes zgjuarsin e ka kot se tradhtin sja bon hallall as i madhi zot
kjo kong s esht mllef por esht
nji mesazh nije mir mos e bo me e ngjit ne trup nji tatuazh
koloje e ktheje nije ktheje prap
nese nuk t pelqen maje shyn e
nji kulen se kujtohet njiher ..........
kur bohet terr po un e boj hit jo vec tash por perher
s mi intereson ather ti vjen me shit men shqiptarin ti bashk me kta kujton se jon pa lakmiref.2x DMC Kobra
o nonqima kan qef posht me na pa sa s mund me bo gjo tjeter vec ne kong ju me sha
shajm edhe na por na i bojm edhe me vepra
nji her kom ardh n ket bot
kari dhe s po dhimet jeta


DMC KOBRA AKA HELMUSI
HAHAHAHA.....YEAHHH
DMC AKA BOBLOKI KOBRA AKA HELMUSI
per kejt shqipet e verteta kom dashni e per ata pidha nonash qe na kan inatin ne shqipet e pergjkshme ja u qifsha motrat e ton t ko kam me na pragi i ders

DMC kobra
o nonqima kan qef posht me na pa sa s mund me bo gjo tjeter vec ne kong ju me sha
shajm edhe na por na i bojm edhe me vepra
nji her kom ardh n ket bot
kari dhe s po dhimet jeta
[b][i][i]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www-albozz.albanianforum.net
 
Teksti Sinjali I Tba's Dmc (Feat. Kobra)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Www-Alboz.Chforum.Net :: Tekste Këgesh Nga Dmc A.K.A Babloki-
Kërce tek: